BIP
3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Uroczyste przyjęcie do służby samolotu Gulfstream G550
16.06.2017
W środę, 21 czerwca 2017 r. o godz. 10:30 odbędzie się uroczystość przyjęcia pierwszego samolotu Gulfstream G550 do służby 1. Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie.

W programie prasowym m.in. ok. godz. 10.40 lądowanie samolotu; przejazd  kołującego samolotu przez kurtynę wodną; zatrzymanie na drodze kołowania Z-4  na wysokości Terminalu WPL; nadanie imienia; poświęcenie.
***
Zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w uroczystości. Zgłoszenia akredytacyjne zawierające imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer PESEL, numer legitymacji prasowej, numer telefonu komórkowego, numery rejestracyjne i markę wozów transmisyjnych należy przesyłać na adres: 1bltr.rzecznik@ron.mil.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 20 czerwca (wtorek) do godz. 10.00.
Ze względów organizacyjnych akredytacje wydawane będą tylko dziennikarzom posiadającym obywatelstwo polskie.

21 czerwca br. akredytowani przedstawiciele mediów proszeni są o przybycie do 1. Bazy Lotnictwa Transportowego (Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 1 c) w godz.: 08.30-09.30, zbiórka przy bramie wjazdowej do bazy. Przyjazd wozów transmisyjnych do godz. 09.00. Wjazd na teren bazy tylko dla wozów nadawczych. Transport dziennikarzy i fotoreporterów z bramy wjazdowej do miejsca uroczystości będzie realizowany pojazdem wojskowym. 

Dodatkowych informacji nt. obsługi medialnej wydarzenia udziela kpt. Anna ŻUCHOWSKA, tel.: 519 038 850, e-mail: 1bltr.rzecznik@ron.mil.pl

 


 Więcej informacji o umowie na dostawę "małych" samolotów do przewozu najważniejszych osób w państwie

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych