BIP
3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
V Bieg Służb Mundurowych
06.07.2017
26 sierpnia br. w Rzgowie odbędzie się piąta edycja Biegu Służb Mundurowych na dystansie 10 km. W klasyfikacji żołnierzy biegacze będą walczyli o puchar Dowódcy 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego.

Bieg rozpocznie się punktualnie o godzinie 14:00 w sobotę 26 sierpnia br. przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzgowie. Zapisy zawodników odbywają się poprzez stronę internetową http://www.biegmundurowych.eu/ i trwają do 15 sierpnia.
Jak zapewniają organizatorzy biegu: „Trasa biegnie malowniczymi zakątkami Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Będzie ona oznaczona co 1 km i zabezpieczona przez funkcjonariuszy policji, ochotniczej straży pożarnej oraz wykwalifikowaną pomoc medyczną. Na trasie będą znajdowały się dwa punkty z wodą”.
Zawodnicy będą rywalizowali w klasyfikacjach: generalnej, Policjantów, Strażaków, Żołnierzy, Strażników Granicznych oraz funkcjonariuszy Służby Więziennej. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziane są puchary, medale, pakiety startowe oraz nagrody dodatkowe ufundowane przez sponsorów.
Szczegóły biegu znajdują się na stronie http://www.biegmundurowych.eu/.

kpt. Martyna Fedro-Samojedny

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych