BIP
3. Skrzydło Lotnictwa Transportowego
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie z Dowództwem Skrzydła
02.10.2017
W Sali Tradycji Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego odbyło się uroczyste pożegnanie majora pilota Roberta Mieszańca, który został wyznaczony na wyższe stanowisko służbowe.

Uroczystość odbyła się w obecności sztandaru Dowództwa 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego (3. SLTr), a także przełożonych, podwładnych oraz kolegów żegnanego oficera.

 

Dowódca Skrzydła pułkownik pilot Krzysztof Walczak podziękował majorowi Mieszańcowi za służbę na rzecz Dowództwa Skrzydła oraz życzył powodzenia na kolejnym stanowisku służbowym. Wyraził również zadowolenie z mianowania na wyższy stopień wojskowy oraz życzył dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
 

Major Robert Mieszaniec podziękował swoim przełożonym i współpracownikom, szczególne wyrazy uznania i kierując do swojej rodziny, dzięki której mógł spokojnie skupić się na karierze zawodowej.
Uroczystość zakończyła się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia oraz gratulacjami składanymi przez współpracowników.
* * *
Major pilot Robert Mieszaniec z dniem 3 października br. został wyznaczony na wyższe stanowisko służbowe w 1. Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie.


Tekst: kpt. Martyna Fedro-Samojedny
Zdjęcia: Luiza Wawrzyniak-Kozera

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych